Pomoc modlitewna

Nieodpłatna pomoc modlitewna dla każdego

Prześlij swoją intencję

Nieodpłatna pomoc modlitewna dla każdego

  • Jeśli masz jakikolwiek problem z którym sobie nie radzisz.
  • Jeśli jesteś pogrążony w smutku i nie potrafisz cieszyć się życiem.

 

Wiedz, że możesz nam powierzyć swoje smutki i problemy w prośbie o modlitwę poprzez wysłanie SMS* z podaniem Twojego imienia oraz Twojej intencji na nr telefonu: 600 834 587. Prosimy również o podanie w SMSie nazwę miasta w którym przeważnie przebywasz abyśmy mogli modlić się bardziej konkretnie w Twojej intencji. Będziemy bezpłatnie i niezobowiązująco modlić się, aby Bóg wlał pokój w Twoje serce, ulżył Ci w troskach oraz rozwiązał Twoje problemy.

 

Nasze grupy modlitewne funkcjonują od lat, a osoby w nich zaangażowane są gorliwymi chrześcijanami zaangażowanymi w modlitwach. Mamy już wiele dowodów wysłuchania przez Boga naszych modlitw nawet w poważnych problemach. Nie ustajemy w modlitwach bo wiemy, że dla Boga nie ma rzeczy niemożliwych do zrobienia i On zawsze wynagradza wytrwałość w modlitwie.

 

Powierz nam swoją intencje modlitewną już dziś i doświadcz mocy, miłości oraz opieki Bożej w swoim życiu.

 

*z przyczyn technicznych nie odpowiadamy na połączenia głosowe

NASZE WIERZENIA

Wierzenia Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego mają za zadanie przenikać całe życie. Wypływają one z pism, które malują fascynujący portret Boga. Zapraszamy was do zgłębiania, doświadczania i poznania Tego, który pragnie, abyśmy „byli jedno”.

Dowiedz się więcej